Δράση για τη στοματική υγιεινή των παιδιών 2-12 ετών
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/%CE%A0%CE%91%CE%93%CE%9A%CE%9F%CE%A3%CE%9C%CE%99%CE%91%20%CE%97%CE%9C%CE%95%CE%A1%CE%91%20%CE%A3%CE%A4%CE%9F%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%97%CE%A3%20%CE%A5%CE%93%CE%95%CE%99%CE%99%CE%9D%CE%97%CE%A3.jpg?itok=tY8IJqHT)
Με αφορμή τη Παγκόσμια Ημέρα Στοματικής Υγείας, ο Οδοντιατρικός Σύλλογος Αιτωλοακαρνανίας σε συνεργασία με τον Δήμο Ναυπακτίας, διοργανώνουν δράση για τη στοματική υγιεινή, αυτό το Σάββατο, 18 Μαρτίου και ώρα 11:00’πμ με 13:00’μμ στο Κτήριο «Ναυπακτία» (Λιμάνι),
Οι γονείς μπορούν να έρθουν με τα παιδιά τους ηλικίας 2 έως 12 ετών, ενώ θα μοιραστούν οδοντόβουρτσες, οδοντόκρεμες και θα υπάρξουν πολλές εκπλήξεις!