Συγκροτήθηκε σε σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο της Ομοσπονδίας
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/%CE%9F%CE%BC%CE%BF%CE%BF%CF%83%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B4%CE%AF%CE%B1_1.jpg?itok=AR4yQX3W)
Συνήλθε σήμερα το νέο διοικητικό συμβούλιο της Ομοσπονδίας Επαγγελματικών, Βιοτεχνικών και Εμπορικών Σωματείων Ναυπακτίας και Δωρίδας, που προέκυψε από τις εκλογές την 20/10/2021 και μετά από πρόσκληση του πλειονοψηφήσαντος συμβούλου, με μοναδικό θέμα την συγκρότηση σε σώμα. Μετά από τέλος της εκλογικής διαδικασίας προέκυψαν τα παρακάτω αποτελέσματα:
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Δαβανέλλος Θέμης
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Καρκατσούλης Σπύρος
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Μπακατσιάς Βασίλειος
ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Ασημακόπουλος Δημήτρης
ΤΑΜΙΑΣ: Αναδιώτης Κωνσταντίνος
ΜΕΛΟΣ: Παπαϊωάννου Αποστόλης
ΜΕΛΟΣ: Μπανιάς Θωμάς
ΜΕΛΟΣ: Παππαδόπουλος Θοδωρής
ΜΕΛΟΣ: Ευθυμιόπουλος Ευθύμιος