Συνάντηση του Σωματείου Εργαζομένων ΚΔΑΠ Δήμου Ναυπακτίας με τον Δήμαρχο Ναυπακτίας Τ. Λουκόπουλο
![](https://www.nafpaktos.gr/sites/default/files/styles/blog_704_328/public/26.jpg?itok=YMkR7ik-)
Συνάντηση του Σωματείου Εργαζομένων ΚΔΑΠ Δήμου Ναυπακτίας με τον Δήμαρχο Ναυπακτίας Τ. Λουκόπουλο
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ
Ναύπακτος τ.κ. 303 00
Τηλ.: 26343 60102
Fax: 26343 60116
e-mail: info@nafpaktos.gr
Ναύπακτος 15-04-2019
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Την Πέμπτη 11/04/2019 το Σωματείο Εργαζομένων ΚΔΑΠ Δήμου Ναυπακτίας είχε συνάντηση με τον Δήμαρχο Ναυπακτίας Τ. Λουκόπουλο. Παραβρέθηκαν επίσης και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Χαρ. Κανέλλος και ο αρμόδιος Αντιδήμαρχος Γ. Σιαμαντάς.
Στα πλαίσια της συνάντησης, το Σωματείο των εργαζομένων κατέθεσε εγγράφως αιτήματα και προτάσεις που αφορούν την ομαλή λειτουργία και βιωσιμότητα της δομής.
Μετά από συζήτηση, η οποία έγινε σε πολύ καλό κλίμα, μεταξύ των μελών του Σωματείου και των εκπροσώπων της Δημοτικής Αρχής , διαπιστώθηκε θετική διάθεση και από τις δυο πλευρές για συνεργασία και επίλυση θεμάτων που αφορούν τη δομή.